Sparingowa porażka z Gracją

Piłkarze Granatu Skarżysko mają za sobą drugi mecz kontrolny, w sobotę 3 lutego podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego zmierzyli się w Starachowicach z zespołem Gracja Tczów, spotkanie zakończył się zwycięstwem Gracji 3:0.

Zespół Gracji Tczów był kolejnym rywalem skarżyskiego Granatu w meczu sparingowym, który rozegrany został w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Gracja na co dzień występuje w radomskiej lidze okręgowej.

Po pierwszej połowie meczu rywale prowadzili 2:0, w drugich 45 minutach dołożyli jeszcze jedną bramkę, co dało im zwycięstwo 3:0. W zespole Granatu wystąpiło kilku testowanych zawodników, w drugiej połowie meczu pojawił się dawno nieoglądany Bartosz Styczyński.

Kolejnym sparingpartnerem Granatu będzie KS Gród Ćmińsk. Spotkanie odbędzie się we wtorek (6 lutego) w Nowinach.