Sparingi. Łysica Bodzentyn lepsza o jedną bramkę

W sobotę 27 stycznia, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej, rywalem skarżyskiego drużyny był zespół Łysicy Bodzentyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Łysicy 1:0.

Mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa ze zdecydowaną przewaga naszego zespołu. Szkoda niewykorzystanych doskonałych sytuacji Błażeja Milera, Karola Stępnika czy Bartka Książka. Po przerwie nasz zespól miał w składzie aż dziewięciu zawodników z roczników 2005 i 2006. Przewagę uzyskali rywale i zdobyli jedną bramkę.

- Głównym celem sparingu było sprawdzenie przydatności dla drużyny poszczególnych zawodników testowanych. Z pewnością część z nich ujrzymy w kolejnych grach kontrolnych.

Kolejny sparing Granat zagra w sobotę 3 lutego o 12:00 w Starachowicach a rywalem podopiecznych trenera Bolesława Strzemińskiego będzie występująca w mazowieckiej klasie okręgowej Gracja Tczów.

Łysica Bodzentyn – Granat Skarżysko 1:0 (0:0)

Bramka: Kamil Uciński ’76

Granat: Piotr Prasek - Mateusz Górecki, Kacper Goździk, Kamil Garbacz, Bartłomiej Papros, Bartłomiej Książek, Karol Stępnik, Wiktor Pluta, Daniel Jaromin, Oskar Materek, Karol Dudzik, Miłosz Bodo oraz sześciu zawodników testowanych.