Zwycięstwo w pierszym sparingu

W środę, 30 stycznia, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej . Podopieczni Dominika Rokity zmierzyli się z Orlętami Kielce. Spotkanie sparingowe zakończyło się wygraną Granatu 2:1, po bramkach Kamila Ucińskiego i Krzysztofa Rzeszowskiego.

Pierwsza połowa zakończyła się zwycięstwem drużyny z Kielc 1:0. Pierwszą bramkę strzeliła drużyna z Kielc, pod koniec pierwszej połowy, w 44 minucie. Bramki dla drużyny Granatu strzelali Kamil Uciński po podaniu Krzysztofa Rzeszowskiego i Krzysztof Rzeszowski z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Kamilu Ucińskim.

Granat: Borgensztajn, Michalski, Wnukowski, Suwara, Spadło, Drożdżał, Płusa, Głowaczewski, Szyszka, Bartosiak, Rzeszowski, Uciński, Parszewski, Łubek, Stopiński Stefański, Wojna oraz pięciu testowanych zawodników.

W sobotę, 2 lutego, o godzinie 14.00, piłkarze Granatu rozegrają kolejny mecz kontrolny, tym razem zagrają z juniorami Juventy Starachowice.