Zwycięstwo w ostatnim sprawdzianie przed ligą

W sobotę, 25 lutego zespół Granatu Skarżysko-Kamienna rozegrał ostatni meczu kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej świętokrzyskiej Hummel IV ligi. Podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego zmierzyli się w Końskich z drużyną MKs Ceramiką TERMOton Opoczno, spotkanie zakończyło się zwycięstwem „trójkolorowych: 3:0.

W ostatnim sprawdzianie przed inauguracją rundy wiosennej piłkarze Granatu Skarżysko pewnie pokonali czwartoligowca z Opoczna. Wynik spotkania został ustalony z pierwszych 45 minutach. Pierwsza bramka padła w 10 minucie meczu po samobójczej bramce rywali. Dwie minuty później było już 2:0, a do bramki Ceramiki trafił Bartosz Sot, któremu asystował Filip Kaczmarski. Wynik spotkania ustalił Błażej Miler w 35 minucie, który wykorzystał podanie Adriana Uniata.

Już za tydzień ( w niedzielę, 5 marca) Granat rozpocznie zmagania ligowe, w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego zagrają na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce. Początek meczu godz. 14.00

Granat Skarżysko – Caramika Opoczno 3:0 (3:0)

Bramki: samobójcza 10, Bartosz Sot 12, Błażej Miller 35

Granat: Dawid Strzelec (46. Patryk Sieczka) – Oskar Gwóźdź (65. Maks Bator), Jakub Hińcza, Kacper Goździk, Karol Dudzik – Filip Kaczmarski (46. Kacper Gładyś), Bartłomiej Papros, Wiktor Bartoszek (60. Wiktor Pluta), Adrian Uniat (46. Jakub Gurski) – Błażej Miller (46. Maciej Walkowiak), Bartos Sot (67. Jacek Safian)