Granat lepszy od Wiernej w pierwszym meczu sparingowym

Piłkarze Granatu Skarżysko-Kamienna mają za sobą pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/23. Podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego zmierzyli się na sztucznym boisku w Nowinach z zespołem Wiernej Małogoszcz. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem „trójkolorowych” 4:1.

Zespół Granatu Skarżysko treningi wznowił 16 stycznia, po dwóch tygodniach intensywnych zajęć przyszedł czas na pierwszy mecz sparingowy, pierwszym rywalem w meczach kontrolnych był zespół Wiernej Małogoszcz. W pierwszym oficjalnym spotkaniu pod wodzą nowego szkoleniowca Bolesława Strzemińskiego Granat Skarżysko pewnie pokonał rywali 4:1.

Już po pierwszej połowie ekipa „trójkolorowych prowadziła 3:0 po dwóch bramkach Bartosza Sota i jednej Błażeja Millera. W drugiej połowie Granat dołożył jeszcze jedną bramkę a jej autorem był nie kto inny jak Bartosz Sot. Zespół Wiernej odpowiedział tylko jedną bramką.

W kolejnym meczu kontrolnym (środa, 1 lutego) Granat Skarżysko zagra rezerwami Radomiaka Radom.

Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 1:4 (0:3)

0:1 Bartosz Sot ‘19
0:2 Bartosz Sot ‘23
0:3 Błażej Miller ‘41