Drugie sparingowe zwycięstwo Granatu

W piątek, 22 lipca, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali drugie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu, który startuje w weekend 12-13 sierpnia. Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka zmierzyli się na wyjeździe z Wierną Małogoszcz, spotkanie zakończyło się zwycięstwem Granatu 3:1.

Po pierwszej połowie spotkania „trójkolorowi” prowadzili 2:0 po dwóch bramkach Błażeja Millera w 10 i 21 minucie. Gospodarze w 68. minucie strzelili bramkę kontaktową. Wynik meczu ustalił Kamil Uciński w 88. minucie.

Wierna Małogoszcz – Granat Skarżysko 1:3 (0:2)

Bramki: Mateusz Rejowski 68 – Błażej Miller 10, 21, Kamil Uciński 88

Granat: Dawid Strzelec – Karol Dudzik, Adrian Bednarski, Kacper Goździk, Kacper Gwóźdź - Kamil Uciński, Adrian Wierzchanowski, Maciej Walkowiak, Kacper Gładyś, Filip Kaczmarski – Błażej Miller oraz Wiktor Bartoszek, Bartłomiej Papros, Maksymilian Bator, Jakub Gurski, Patryk Sieczka.