Na inaugurację rundy wiosennej IV ligi (sobota 12 marca, godz. 14.00) "trójkolorowi" zmierzą się przed własną publicznością z GKS Nowiny (jesienią Granat zremisował z Nowinami 1:1).
Piłkarze Granatu Skarżysko po rundzie jesiennej zajmują piąte miejsce w tabeli i mają na koncie 30 punktów (bilans bramek 36-16).
Kadra Granatu - Sezon 2021/22- runda wiosenna
Bramkarze:
Patryk Sieczka (1999, wychowanek), Przemysław Michalski (1994), Oliwier Świtoń (2005,wychowanek)
Obrońcy:
Adrian Bednarski (1994), Karol Dudzik (1992), Bartosz Styczyński (1993), Paweł Suwara (1986), Oskar Gwóźdź (2000), Aleksander Świtoń (wychowanek,2005), Jakub Hińcza (2000), Dawid Płatek (2002)
Pomocnicy:
Bartłomiej Papros (1994), Marcin Kołodziejczyk (1985), Filip Kaczmarski (2002), Kamil Uciński (2000, wychowanek), Wiktor Pluta (2005, wychowanek), Piotr Siemieniec (2005, wychowanek), Nikodem Łoskot (wychowanek), Kacper Gładyś (2001), Adrian Uniat (1997), Wiktor Bartoszek (2002), Jakub Gurski (2001)
Napastnicy:
Bartosz Sot (1994), Błażej Miller (1987), Jakub Gluza (2005, wychowanek)
PRZYBYLI:
Przemysław Michalski (ŁKS Probudex Łagów), Filip Kaczmarski (wych. Orląt Kielce, ostatnio Korona II Kielce), Dawid Płatek (Łysica Bodzentyn)
UBYLI:
Dawid Strzelec (wyjazd za granicę), Damian Szewczyk (Proch Pionki), Kacper Grzela (Orlicz Suchedniów), Mateusz Stopiński (Gryfia Mirów), Szymon Boruch (Zamłynie Radom)
Sparingi:
Wierna Małogoszcz – Granat Skarżysko 0:1, Oronka Orońsko – Granat Skarżysko 0:8, Moravia Morawica – Granat Skarżysko 2:2, Stal Kunów – Granat Skarżysko 2:2, Zamłynie Radom – Granat Skarżysko 0:0, Orlęta Kielce – Granat Skarżysko 4:4, Drogowiec Jedlińsk – Granat Skarżysko 2:4
Terminarz - Runda Wiosenna (sezon 2021/22)
18. kolejka (12 marzec) Granat Skarżysko -GKS Nowiny (14.00)
19. kolejka(19 marzec) Granat Skarżysko - Wierna Małogoszcz (15.00)
20. kolejka (27 marzec) GKS Rudki - Granat Skarżysko (15.00)
21. kolejka (2 kwiecień) Granat Skarżysko - Star Starachowice (16.00)
22.kolejka (10 kwiecień) Neptun Końskie - Granat Skarżysko (16.00)
23.kolejka (16 kwiecień) Granat Skarżysko - Lubrzanka Kajetanów (16.00)
24. kolejka (24 kwiecień) AKS 1947 Busko-Zdrój - Granat Skarżysko(16.00)
25 .kolejka (27 kwiecień) Granat Skarżysko - Olimpia Pogoń Staszów (17.00)
26. kolejka (1 maj) Korona II Kielce - Granat Skarżysko (17.00)
27. kolejka (7 maj) GRANAT Skarżysko - MKS ORLICZ Suchedniów (17.00)
28. Kolejka (16 maj) Spartakus Daleszyce - Granat Skarżysko (17.00)
30. kolejka (21 maj) Granat Skarżysko - Sparta Kazimierza Wielka (17.00)
31. kolejka (28 maj) Alit Ożarów - Granat Skarżysko (17.00)
32. kolejka (4 czerwiec) Granat Skarżysko - Łysica Bodzentyn (17.00)
34. kolejka (12 czerwiec) TS 1946 Nida Pińczów - Granat Skarżysko (17.00)
35. kolejka (16 czerwiec) Granat Skarżysko - Klimontowianka Klimontów (15.30)
36. kolejka (19 czerwiec) Moravia Morawica - Granat Skarżysko (17.00)
Oliwier Świtoń
Adrian Uniat
Oskar Gwódź
Jakub Gurski
Kacper Gładyś
Jakub Hińcza
Wiktor Bartoszek
Aleksander Świtoń
Nikodem Łoskot
Piotr Siemieniec
Marcin Kołodziejczyk
Andrzej Jedlikowski