Remis z Moravią Morawica w meczu kontrolnym

Moravia Morawica była kolejną drużyną, z którą Granat Skarżysko zagrał mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej świętokrzyskiej IV ligi . Spotkanie, które zostało rozegrane we wtorek 8 lutego, zakończyło się remisem 2:2. Dwie bramki w tym spotkaniu dla trójkolorowych zdobył testowany zawodnik.

Spotkanie zostało rozegrane na boisku w Nowinach. W 24 minucie spotkania Granat wyszedł na prowadzenie po bramce zawodnika testowanego. Minutę później zespół Moravii wyrównał po błędzie golkipera Granatu. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1

Chwilę po wznowieniu gry ponownie zawodnik testowany wpisał się na listę strzelców. Trzy miny przed zakończeniem spotkania Moravia wyrównała stan meczu na 2:2.
W sobotę, 12 lutego Granat Skarżysko zagra ze Stalą Kunów.

Granat Skarżysko - Moravia Morawica 2:2 (1:1)

1:0 zaw. testowany ‘24
1:1 ‘???? 25
2:1 zaw. testowany ‘47
2:2 ’??? 87

Granat: Patryk Sieczka (70. Oliwier Świtoń) – Paweł Suwara (30.Oskar Gwódź), Adrian Bednarski (70.Nikodem  Łoskot), Jakub Hińcza, Karol Dudzik (60. Paweł Suwara), Bartłomiej Papros (75. Wiktor Bartoszek ), Adrian Uniat, zaw.test, Wiktor Bartoszek (46. Kacper Gładyś), Kamil Uciński (70. Wiktor Pluta ), Bartosz Sot  (60. Błażej Miller).

24.02.2022 Drogowiec Jedlińsk
5.03.2022 Puchar Polski z Alitem Ożarów (w przypadku odwołania sparing z GKS Górno)

Runda wiosenna ruszy w weekend 12-13 marca 2022.