Osiem bramek Granatu w meczu z Oronką Orońsko

Drużyna Oronka Orońsko była kolejnym sparingpartnerem Granatu Skarżysko-Kamienna. Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka wysoko pokonali zespół grający na co dzień w lidze okręgowej, strzelili rywalom osiem bramek.

Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Starachowicach. Piłkarze Granatu popisali się dużą skutecznością, już do przerwy prowadzili 4:0 po bramkach Bartosza Sot, Jakuba Hińczy, Kamila Ucińskiego i Bartłomieja Paprosa.

Druga połowa rozpoczęła się od bramki samobójczej, później kolejne trafienia zaliczyli Paweł Suwara i Bartosz Sot. Ostatecznie skończyło się na ośmiu bramkach.

Granat Skarżysko – Oronka Orońsko 8:0 (4:0)

8:0 Bartosz Sot ‘63

Granat: Dawid Strzelec (54. Oliwier Świtoń) – Oskar Gwóźdź, Jakub Hińcza (46. Bartosz Styczyński), Adrian Bednarski (60.Aleksander Świtoń), Karol Dudzik (30. Paweł Suwara) - Bartłomiej Papros, zaw. testowany, Adrian Uniat, Wiktor Bartoszek (46. Nikodem Łoskot) - Kamil Uciński, Bartosz Sot.

24.02.2022 Drogowiec Jedlińsk
5.03.2022 Puchar Polski z Alitem Ożarów (w przypadku odwołania sparing z GKS Górno)

Runda wiosenna ruszy w weekend 12-13 marca 2022.