Pięć bramek Granatu w meczu z Orlętami Kielce

Drużyna Granatu Skarżysko ma za sobą kolejne spotkanie kontrolne. W W piątek, 23 lipca, podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka zagrali na własnym terenie z Orlętami Kielce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem skarżyskiej drużyny 5:1.

W drugim meczu kontrolnym skarżyski Granat zmierzył się z Orlętami Kielce, drużyną występującą w lidze okręgowej. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1:0 po bramce Kamila Ucińskiego w 23 minucie. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Chwilę po wznowieniu gry drugą bramkę dla trójkolorowych strzelił Mateusz Brzoza. Później dwa trafienia zaliczył Bartosz Sto. Piątą bramkę dla Granatu strzelił Adrian Uniat.

Kolejnym sparingpartnerem Granatu będzie Pilica Białobrzegi. Mecz odbędzie się w środę, 28 lipca, na wyjeździe.

Granat Skarżysko – Orlęta Kielce 5:1 (1:0)

1:0 Kamil Uciński ‘23
2:0 Mateusz Brzoza ‘48
3:0 Bartosz Sot ‘55
4:0 Bartosz Sot ‘61
5:0 Adrian Uniat ‘65
5:1 ???

Granat: Sieczka (70. Świtoń) – Wasilewski, Bednarski (64.Boruch), Hińcza (70. Świtoń), Dudzik (64. Stopiński) – Grzela (70.Gluza), Bartoszek (46.Gładyś), Uniat (46. Brzoza), Papros (56. Uniat, 70.Siemieniec), Uciński (46.Gurski) – Miller (46. Sot)