Juniorzy Korony Kielce lepsi o jedną bramkę

W sobotę, 27 lutego, w Nowinach, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali szósty mecz kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem skarżyskiej drużyny byli juniorzy Korony Kielce (CLJ), spotkanie zakończyło się zwycięstwem kieleckiej drużyny 4:3. Bramki dla trójkolorowych zdobyli Szymon Boruch, Błażej Miller i Bartosz Sot.

Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka po 45 minutach gry przegrywali już 3:0. Cztery minuty po wznowieniu gry Szymon Boruch trafił do bramki rywali i zrobiło się 3:1. Siedem minut później młodzi piłkarze Korony Kielce znowu prowadzili różnicą trzech bramek. W 61 minucie Krzysztof Rzeszowski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, a tam Błażej Miller strzelił głową drugą bramkę dla Granatu. Wynik spotkania ustalił Bartosz Sot w 78 minucie meczu.

W ostatnim spotkaniu sparingowym (6 marca) Granat zagra z Wichrem Miedziana Góra. Start rundy wiosennej zaplanowany jest na weekend 13/14 marca.

Korona Kielce (CLJ) – Granat Skarżysko 4:3 (3:0)