Remis Granatu z Wierną Małogoszcz w kolejnym meczu kontrolnym

W sobotę, 13 lutego, piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali kolejnym mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka zmierzyli się w Nowinach z Wierną Małogoszcz, spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dwie bramki dla Granatu strzelił Błażej Miller.

Piłkarze Granatu Skarżysko mają za sobą kolejne spotkanie sparingowe, tym razem zagrali z Wierną Małogoszcz. Po 45 minutach gry Wierna prowadziła 2:1. Piłkarze ze Skarżyska jako pierwsi obieli prowadzenie, w 20 minucie bramkę zdobył Błażej Miller. W 24 minucie wyrównał Jakub Jaśkiewicz. Siedem minut przed zakończeniem pierwszej połowy Mateusz Rejowski wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do przerwy Wierna prowadziła 2:1.

Chwilę po wznowieniu gry (w 47 minucie) Błażej Miller ustalił wynik spotkania strzelając bramkę na 2:2.

W środę, 17 lutego, kolejnym sparingpartnerem Granatu Skarżysko będzie Star Starachowice.

Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 2:2 (2:1)

Bramki: Jakub Jaśkiewicz 24 , Mateusz Rejowski 38 – Błażej Miller – 20, 47

GRANAT: Sieczka (22. Strzelec)– Głowaczewski (46.Gwóźdź), Szewczyk, Bednarski (68.Boruch), Boruch (46.Suwara),Dudzik (60.Stopiński) – Gurski (46.Bartosiak), Papros,Sot (46. Rzeszowski),Uciński (52. Parszewski) ,Miller (68. Sot)