Oberwanie chmury nad Starachowicami, mecz ze Starem przerwany w 20. minucie

Sobotnie spotkanie Granatu Skarżysko ze Starem Starachowice zostało przerwane w 20 minucie meczu. Nad Starachowicami przeszło oberwanie chmury, boisko zostało zalane, w takich warunkach nie dało się kontynuować meczu. Arbiter spotkania Łukasz Kaczmarski zakończył spotkanie przy stanie 0:0.

W sobotnie popołudnie piłkarze Granatu zmierzyli się w meczu wyjazdowym ze Starem Starachowice, mecz trwał tylko dwadzieścia minut, później warunki atmosferyczne nie pozwoliły na kontynuowanie gry. Mecz został przerwany i zapewne zostanie powtórzony w innym terminie wyznaczonym przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

W czwartek, 31 maja odbędą się 42. derby powiatu skarżyskiego, Granat Skarżysko podejmował będzie suchedniowski Orlicza. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies