Zwycięstwo Granatu w Pierzchnicy

W niedzielę, 22 kwietnia, Granat Skarżysko zmierzył się na wyjeździe z drużyną Polanie Pierzchnica, podopieczni trenera Dominika Rokity pewnie pokonali rywali 0:3 po bramkach Marcina Kołodziejczyka, Krzysztofa Rzeszowskiego i Błażeja Millera.

Pewne trzy punkty zdobyli piłkarze Granatu Skarżysku w 21. kolejce spotkań ligi okręgowej.  Trójkolorowi objęli prowadzenie dopiero pod koniec pierwszej połowy, w 38. minucie w polu karnym faulowany został Krzysztof Rzeszowski, rzut karny na bramkę zamienił Marcin Kołodziejczyk. W 55.minucie wynik spotkania podwyższył Krzysztof Rzeszowski. W 77. minucie trzecią bramkę dla Granatu zdobył Błażej Miller, który wykorzystał podanie Kamila Ucińskiego.

Byliśmy zespołem lepszym, w pierwszej i drugiej połowie. Największym naszym przeciwnikiem było boisko, na tym boisku było ciężko grać tak jak chcemy, czyli piłką. Na tyle co się dało próbowaliśmy konstruować zaczepne akcję, było lepiej niż w poprzednich meczach. Arbiter dwukrotnie nie zauważył faulu w polu karnym na Ucińskim, to nie jest tylko moje zdanie, to były ewidentne rzuty karne. Mam pretensje do niego bo wynik powinien być wyższy o te dwie sytuacje strzeleckie, bo karny to nie bramka. Cieszą kolejne punkty oraz zero z tyłu, walczymy dalej - powiedział po spotkaniu trener Dominik Rokita.

W 22. kolejce spotkań (28 kwietnia) Granat Skarżysko podejmować będzie na własnym boisku GKS Rudki. Mecz odbędzie się o godzinie 17.00

Polanie Pierzchnica - Granat Skarżysko 0:3 (0:2)

0:1 Marcin Kołodziejczyk '38 (z karnego)
0:2 Krzysztof Rzeszowski '55
0:3 Błażej Miller '77

Granat: Michalski - Szyszka (75.Ozan), Kosela, Drożdżał, Suwara (80. Rogoziński), Grzejszczyk (46. Uciński), Dulęba (80. Głowaczewski), Wojna, Rzeszowski, Kołodziejczyk, Miller (85. Miernik).

żk: Kosela, Drożdzał, Uciński

Polanie Pierzchnica-Granat Skarżysko 0:3

autor: Zbyszek Biber, Foto: Dariusz Łakomiec

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies